Jakie bonusy oferuje PZBuk?

Bonusy od bukmachera PZBuk stawiają tę firmę wśród liderów pod względem liczby i zakresu promocji oferowanych graczom. Sprawdźmy zatem, jakie rodzaje bonusów bukmacherskich znajdziemy w PZBuk i w jaki sposób można je wykorzystać.

Rodzaje bonusów bukmacherskich od PZBuk

PZBuk od lat rozwija swoją ofertę na bonusy, obejmujące swym zakresem zarówno promocje powitalne, jak i bonusy o długofalowym charakterze. Ich lista jest naprawdę imponująca. Już na samym początku bukmacher kusi atrakcyjnym cashbackiem na kwotę 200 zł, który otrzymamy po dokonaniu pierwszej wpłaty na poczet zasilenia depozytu. Obstawiając zakład o kursie minimalnym 1.40, dostaniemy zwrot środków na konto w przypadku pierwszej przegranej. Promocja nie dotyczy pierwszego obstawionego zakładu, lecz pierwszego przegranego.

Znanym produktem z oferty PZBuk jest promocja Kombo+, która obowiązuje stale na kupony typu AKO dla wybranych rynków zdarzeń. Daje możliwość zwiększenia wygranej z tytułu zakładu o odpowiedni procent, uzależniony od ilości zdarzeń na kuponie. Od 7 zdarzeń na jednym kuponie można uzyskać 25% więcej pieniędzy, co przy dużych stawkach wygląda naprawdę wspaniale.

Kod promocyjny PZBuk

Bonusy od bukmachera PZBuk dotyczą również punktów w ramach programu lojalnościowego, które następnie można wymieniać m.in. na freebety. Dokonując rejestracji konta, bardzo przydatny będzie kod promocyjny PZBuk, którego wpisanie skutkuje przyznaniem dodatkowych punktów.

Punkty możliwe są do zdobycia także w trakcie promocji Happy Hours. Daje ona możliwość podwojenia liczby punktów za każde działanie. Warto wspomnieć, że punkty z programu lojalnościowego w PZBuk otwierają różne rodzaje bonusów bukmacherskich. Im więcej ich zbierzemy, tym więcej otrzymujemy możliwości na skuteczne pomnażanie kapitału. Punkty można zdobywać poprzez codzienną aktywność. Pierwsze z nich zdobędziemy już za rejestrację konta. Następne są przyznawane za codzienne logowanie do systemu, za obstawianie zakładów, czy za zasilenie depozytu.

Program lojalnościowy PZBuk otwiera wiele możliwości dla graczy. Za podstawowe czynności dokonywane podczas normalnej gry, bukmacher przyznaje punkty, a typerzy otrzymują szansę zdobywania licznych korzyści po akumulacji odpowiedniej ich ilości.

Gdzie znaleźć informację o aktualnych bonusach od PZBuk?

Bonusy od bukmachera PZBuk mają dynamiczny charakter. Firma wciąż rozwija swoją ofertę, starając się zagrozić pozycją największych bukmacherów na rynku. Dlatego nowe promocje z pewnością pojawią się w niedalekim terminie. Informacje o nich można znaleźć bezpośrednio na stronie bukmachera, chociaż z oczywistych względów nie doszukamy się tam porównań z analogicznymi produktami konkurencji. Pełny pakiet aktualności o bonusach i promocjach znajdziemy także w serwisie zawodtyper.pl, będącym najbardziej kompleksowym portalem dla typerów w Polsce. Zawodtyper.pl udostępnia również specjalny kod promocyjny PZBuk, dzięki któremu można zwielokrotnić korzyści płynące z poszczególnych bonusów.